galatasaray gol yiyince havalara ziplayan gazeteciler nedir ?

galatasaray gol yiyince havalara ziplayan gazeteciler

 1. tsyd eski başkanı onur belge, tsyd eski yönetim kurulu üyesi gürcan bilgiç ve alaattin metin.

  dün akşam fenerbahçe-twente maçı öncesi şükrü saracoğlu stadyumu'nda yaşandığı iddia edilen olaylara şahit olan meslektaşımız, bazı spor yazarlarının galatasaray'ın panathinaikos'tan gol yediği sırada sevindiklerini iddia etti.

  işte ismi bizde saklı olan meslektaşımızın konuya ilişkin iddiası;

  medyada ve halkın önünde saygıdeğer! fenerbahçe yorumcusu ve yazarı izlenimi veren hatta içlerinde televizyon kanallarına çıkıp program yapan gazetecilerin(!) bulunduğu bir grubun panathinaikos-galatasaray maçı sırasında sarı-kırmızılı ekibin yediği gol sonrası sevinçlerine utanarak şahit oldum!

  içlerinde tsyd eski başkanı onur belge, tsyd eski yönetim kurulu üyesi gürcan bilgiç ve alaattin metin'in bulunduğu bir grup gazeteci yazar kesimi galatasaray'ın yediği gol sonrası sevinçlerini bağırarak ve birbirlerine sarılarak kutladılar.

  sporumuzun ve medyamızın neden bu hale geldiğini sorguladığımız bu dönemde bu yaşananlar sorulan sorulara en güzel cevabıdır! *
  (18/9/2009 14:49, junior)
  Facebook'ta paylaş

 2. kesinlikle aptal olması gereken kişilerdir. maç 3-0 galatasaray lehine iken bitime 13 dakika kala rakibin gol atması neye yararki az süre kalmışken arka arkaya 3 gol daha mı atmasını bekliyorlar da bu kadar sevinmişler anlam vermek zor. açıkçası bana pek inandırıcı gelmedi...
  (18/9/2009 16:10, geyique)
  Facebook'ta paylaş