inci aksoy kimdir ?

inci aksoy

 1. erol aksoy'un eşi.
  sahibi olduğu marie claire ve marie claire maison dergileri eşi erol aksoy'un tmsf tantanası dolayısıyla elinden alındığında çok üzülmüştü.
  (2/4/2008 17:15 ~ 02/04/2008 17:15, yula)
  Facebook'ta paylaş

 2. gerçek bir hanımefendi.
  (2/4/2008 17:15 ~ 02/04/2008 17:16, yula)
  Facebook'ta paylaş

 3. erol aksoy'dan boşanacağı iddia edilen hanım.


  ----- alinti -----
  iktisat bankası'nı 493 milyon dolar zarara uğrattıkları gerekçesiyle 12 yıla kadar hapis cezası istemiyle haklarında fezleke hazırlanan erol aksoy ile eşi inci aksoy'un boşanacağı konuşuluyor. çifte ulaşamadığım için şimdilerde sosyete kulislerinde kulaktan kulağa dolaşan bu dedikodunun doğruluğunu tam olarak öğrenemedim.

  sikintilari sona erecek
  ancak çifte yakın kaynakların söylediğine göre, çok yakında yaklaşık 20 yıllık evliliklerini sonlandıracaklarmış. konuşulan bir başka konu da bu boşanmanın anlaşmalı olacağı!!! inci aksoy, iktisat bankası'nda yüzde 1,3 gibi küçük bir hissesinin olmasına rağmen sırf eşinden dolayı özgürlüğünün kısıtlandığını her fırsatta dile getirmişti. özellikle 4 yıldır yurtdışına çıkış yasağı olması nedeniyle kızı eda deniz aksoy'un isviçre'deki mezuniyet törenine katılmak için çok uğraşan inci hanım için bu bardağı taşıran son damla olmuş. hatırlarsanız, inci hanım'ın mezuniyet törenine gidebilmesi için erol aksoy; paris'teki 2 milyon euro'luk hesabının üzerindeki mahkeme kararını kaldırtmıştı. eşinin işleri yüzünden mağdur edildiğini her fırsatta dile getiren inci hanım, anlaşmalı olacağı öne sürülen boşanma gerçekleşirse, yaşadığı sıkıntılardan kurtulmayı ümit ediyormuş.
  ----- alinti -----
  *
  (2/4/2008 17:17, odero)
  Facebook'ta paylaş