mahmut uslu kimdir ?

mahmut uslu

> >>

 1. yaptigi aciklamalarla ortaligi karistirmayi kendine gorev edinmis, yillardir ayni sozlerle rakiplerine satasan, artik kabak tadi vermis fenerbahceli yonetici..
  (bkz: mahmut uslu ol)
  (13/12/2007 15:39, djemba)
  Facebook'ta paylaş

 2. 9 kasim 2008 fenerbahce galatasaray macinda galatasaraylıları çileden çıkardığı iddia ediliyor;

  sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:


  ----- alinti -----
  \"9 kasım 2008 tarihinde şükrü saraçoğlu stadyumu'nda oynanan fenerbahçe-galatasaray karşılaşması sırasında fenerbahçe spor kulübü yöneticisi mahmut uslu camiasına yakıştıramadığımız davranışlarda bulunmuştur.

  rekabet ve dostlukları yüzyıla dayanan ülkemizin iki güzide ve önemli kulübü arasındaki ilişkileri bozmaya yönelik sorumsuzca davranışları nedeniyle kınanması zorunlu olan ve adı geçen kimse şeref tribününde bulunan galatasaray spor kulübü başkanı ile galatasaray spor kulübü yöneticilerine karşı sportmenliğe yakışmayan bir tarz ve küfürlü saldırılarda bulunarak yasaya aykırı hareket etmiştir.

  bu konuda kulüp olarak gerekli yasal girişimlerde bulunacağımızı duyurur, konuyu hassasiyetle takip eden fenerbahçe spor kulübü yöneticilerinin de aynı çerçevede hareket ederek ebedi rekabet ve dostluğa katkıda bulunmalarını dileriz.

  fenerbahçe camiasına ve sportmenliğe yakıştıramadığımız davranışları nedeniyle soyadı ile müsemma olmayan uslu'yu kınadığımızı tüm spor camiasına duyururuz.

  galatasaray spor kulübü yönetim kurulu\"
  ----- alinti -----


  www.habershow.com/v2/content/view/15250/2/

  (10/11/2008 17:10, dm)
  Facebook'ta paylaş

 3. (11/11/2008 09:40, junior)
  Facebook'ta paylaş

 4. (24/4/2010 13:03, junior)
  Facebook'ta paylaş

 5. (7/6/2010 17:56, derya kuzusu)
  Facebook'ta paylaş

 6. (21/1/2014 22:37, dharma)
  Facebook'ta paylaş

 7. (22/1/2014 11:26, derya kuzusu)
  Facebook'ta paylaş

 8. (17/2/2014 23:45, karga)
  Facebook'ta paylaş

 9. flaş gelişme- türkiye futbol federasyonu (tff) tahkim kurulu, profesyonel futbol disiplin kurulu'nun (pfdk) fenerbahçeli futbolcu egemen korkmaz'a verdiği 2 resmi maçtan men ile sarı-lacivertli kulübün genel sekreteri ve basın sözcüsü mahmut uslu için verilen 45 gün hak mahrumiyeti cezalarını onadı.

  tahkim kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, kurul, sivasspor karşılaşmasında kırmızı kart gören egemen korkmaz'ın sportmenliğe aykırı davranışları nedeniyle aldığı 2 resmi maçtan men ve 26 bin lira cezasını onadı. tahkim kurulu, mahmut uslu'nun aynı maçın ardından yaptığı açıklamalar nedeniyle pfdk'nın verdiği 45 gün hak mahrumiyeti ve 22 bin lira para cezasını da onadı.

  kurul ayrıca, egemen korkmaz'ın, yaptırımın ertelenmesi talebini de gerekli şartları taşımadığı gerekçesiyle reddetti.

  diğer cezalara onama

  tahkim kurulu, pfdk'nın çeşitli kulüp ve futbolculara verdiği cezaları da onadı. kasımpaşalı futbolcu alpaslan öztürk'ün, istanbulspor ile oynanan a2 maçında müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle aldığı 6 resmi müsabakadan men cezası ile akhisar belediyesporlu oyuncu kenan özer'in rakip takım futbolcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle aldığı 3 resmi müsabakadan men ve 13 bin lira para cezasına yapılan itirazlar reddedildi.

  pfdk'nın bursaspor kulübü'ne taraftarların neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat ile saha olayları nedeniyle toplamda verdiği 160 bin lira cezasının yanı sıra, akçaabat futbol kulübü oyuncusu uğur uğur'un 6 resmi müsabakadan men ve 3 bin lira para cezası, sancaktepe belediyespor futbolcusu doğan ateş'in 3 resmi müsabakadan men ve bin 500 lira para cezası ile tuzlasporlu okan baydemir'in 3 resmi müsabakadan men ve bin 500 lira para cezası da onandı.
  (20/2/2014 18:03, karga)
  Facebook'ta paylaş

 10. 5 mayis 2014 galatasaray odeabank fenerbahce macinda yumruklu saldırıya uğramıştır.

  yaşanan saldırı sonrasında yaptığı ilk açıklamada olayı değerlendiren fenerbahçe yöneticisi mahmut uslu, yaşananların planlı bir organizasyon olduğunu asıl hedefinin ise karşılaşmaya gelmesi beklenen fenerbahçe başkanı aziz yıldırım olduğunu iddia etti. uslu ayrıca iddia ettiği plana türkiye basketbol federasyonu'nun da alet olduğunu söyledi.

  uslu'nun açıklamaları şu şekilde;

  "hiç önemli değil. biz spor hayatında bunları yaşadık. galatasaraylı yöneticiler bunu yaşamadı. inşallah yaşamazlar…

  yapan kişinin çok önemli bir atletin oğlu olduğunu öğrendim. babasının kemikleri sızlıyordur. daha önce bizim yöneticiler tartaklanmıştı. bu adam yine oradaydı.

  galatasaraylı yöneticiler bir karar almış bizim bunları yaşamamız için. vietnema gelmiş gibiydik. başkanımızın dediği gibi ölsek de problem olmaz… bunların tek sorumlusu galatasaray yöneticileridir. 2-3 tane profesyonele teslim olmuştur. sürekli konuşan şükrü ergün oradaydı. bunlara hemen yanıt verirler. versinler…

  biz onları çok iyi ağırladık. bençlerinin arkasına oturturttuk. biz bu terbiyesizliği unutmayacağız ve unutturmayacağız. emniyet müdürlüğü 'bencin arkasına otururlarsa koruruz' dedi. galatasaray yönetimi oturtturmadı. federasyon başkanı da alet oldu bunlara… onu da unutmayacağız…

  polis bizi 3 kat üste oturrtu. yani bizi 3 bin kişinin arasından çıkarttılar. çıkarken de bunlar yapıldı. aziz yıldırım gelecek diye bu operasyon hazırlanmış. biz yöneticiler olarak herhangi bir şey olmasın diye bir şeyler yapmaya çalıştık… bunları yapanı allah’a havale ediyoruz ama başka yerlere de havale edeceğiz."
  (5/5/2014 23:49 ~ 06/05/2014 00:02, karga)
  Facebook'ta paylaş

 11. > >>