osman gokcek kimdir ?

osman gokcek

> >>

 1. melih gökçek'in oğlu.

  akp'nin çankaya belediye başkan adayı yapmaya çalıştığı kişi.
  (9/11/2008 10:19, junior)
  Facebook'ta paylaş

 2. (9/11/2008 13:34, junior)
  Facebook'ta paylaş

 3. vurulduğu iddia edilen kişi.

  detay;
  ankara büyükşehir belediye başkanı ve akp belediye başkan adayı melih gökçek'in oğlu osman gökçek'in ayağından vurulduğu ve halen azerbaycan'da tedavi gördüğü iddia edildi.

  muhalif azeri gazetesi yeni müsavat, melih gökçek ile akp'li keçiören belediye başkanı turgut altınok arasında eskiden beri büyükşehir belediye başkan adaylığı için rekabet olduğunu hatırlatarak altınok'un bazı kadınlarla ilişkilerini gösteren video kayıtlarının ortaya çıkması üzerine ilçe belediye başkan adaylığından çekildiğini belirtti.

  1999 yılında gizlice çekildiği tahmin edilen görüntüler aracılığıyla altınok'a şantaj yapıldığı, verilen paraya rağmen şantajın sürmesi üzerine polisin devreye girdiği ve şantajcının tutuklandığı belirtilen haberde, bu eski kayıtların yeniden yayılmasında osman gökçek'in parmağının olduğu öne sürüldü. gazete, melih gökçek'in 5 yıl önceki seçimler döneminde, "elindeki dosyaları açıklasa altınok'un insan içine çıkamayacağını" söylediğini belirterek gökçek'in koltuğunu korumak için bu seçim döneminde söz konusu görüntüleri yaymış olabileceğini ifade etti.

  yeni müsavat'ın iddiasına göre, altınok çevresi intikam almak için osman gökçek'i ayağından vurdurdu. türkiye'deki seçkin kaynaklara dayandırılan haberde, şöyle denildi: "ama bu olay, gökçek'in seçim kampanyasına zarar verebileceği için gizli tutuldu. olayı gizlemek için gökçek'in oğlu osman gökçek türkiye'deki hastanelere de yerleştirilmedi. onu gizli şekilde bakû'ye getirdiler ve buradaki hastanelerden birine yerleştirdiler. halen ankara belediye başkanının oğlunun tedavisi bakû'de devam ediyor." *
  (25/3/2009 01:36, dm)
  Facebook'ta paylaş

 4. (10/6/2009 11:02, fitt)
  Facebook'ta paylaş

 5. medya patronu olma yolunda...

  detay;
  ankara büyükşehir belediye başkanı melih gökçek'in, 29 mart yerel seçimlerinde ak parti'den çankaya belediye başkanlığı adaylığı için kulis yapan küçük oğlu osman gökçek, kurduğu 4 internet gazetesi ve satın aldığı bir radyo ile medya sektörüne adım atıyor.

  aydınlıkevler turgut özal bulvarı'ndaki 4 katlı bir binayı kiralayan osman gökçek, burayı "medya merkezi" haline getirdi. tasarım ve altyapı hazırlıkları tamamlanan, önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlaması planlanan gazetelerin isimleri açıklanmazken, grubun lokomotifi olacak internet portalının adının "beyaz gazete" olduğu öğrenildi.

  bazı internet gazetesi ve radyo sahipleriyle bir araya gelen osman gökçek'in, bilgi alışverişinde bulunduğu belirtildi.

  melih gökçek, yerel seçimler öncesinde, "aday gösterilmez veya seçilemezseniz bundan sonra ne yapacaksınız" sorusuna, "sizinle meslektaş olmayı düşünüyorum. ben de o zaman medya patronu olurum. ama şimdi medya patronluğu kolay, çok düşük ücretlere internette yayın yapan gazeteler kurarak habercilik yapabiliyorsunuz" yanıtını vermişti..

  ankara büyükşehir belediyesi'nin internet sitesinde yer alan "başkan-özgeçmiş" bölümündeki bilgilere göre, melih gökçek'in gazi üniversitesi gazetecilik yüksek okulu'nu bitirdiği, parlamento muhabirliği ve gazete temsilciliği yaptığı belirtiliyor. ancak, gökçek'in hangi gazetede parlamento muhabirliği ve gazete temsilciliği yaptığı belirtilmiyor. *
  (14/9/2009 13:55, fitt)
  Facebook'ta paylaş

 6. ses tv'nin başına getirilmiştir.

  detay;
  ankara'dan yayın yapan ses televizyonu yönetim kurulu aldığı karar ile izlenme oranlarını yukarı çekmek amacıyla türkiye gençlik kulübü federasyonu başkanı osman gökçek'i genel müdür olarak atadı.

  yönetim kurulu başkanı ali sabit aksoy başkanlığında toplanan yönetim kurulu, pazartesi günü gökçek'e resmi yazı ile genel müdürlük görevini verecek. konuyla ilgili soruları cevaplayan gökçek, "ses tv'nin baştan aşağı bir değişikliğe ihtiyacı olduğuna inanıyorum. yalnız bu değişiklik personel noktasında olmayacaktır. tartışma, eğlence, yarışmalar, kültür sanat gibi konularda çok ciddi atılımların olduğunu değerli izleyiciler kısa zamanda farkedecektir" dedi.
  *
  (6/2/2010 19:02, vamp)
  Facebook'ta paylaş

 7. (30/5/2010 11:47, junior)
  Facebook'ta paylaş

 8. (22/12/2010 11:28, derya kuzusu)
  Facebook'ta paylaş

 9. (bkz: beyaz tv)
  (28/5/2011 19:19, yoroz)
  Facebook'ta paylaş

 10. (30/5/2011 14:01, derya kuzusu)
  Facebook'ta paylaş

 11. > >>